668 840 286     
 
O firmie
 
O firmie
 
 
 
 
Nasza firma jest w stanie wyprodukować naprawdę dobrej klasy okna i drzwi drewniane, czego dowodem są liczne nagrody oraz uznanie wśród szerokiej grupy klientów krajowych oraz zagranicznych. Jesteśmy zakładem istniejącym od 1983 roku.

Obecnie wykonujemy stolarkę okienno-drzwiową z tarcicy sosnowej oraz mahoniowej dowolnych kolorów, kształtów, wymiarów, według wzorów współczesnych, stylizowanych bądż zabytkowych nadzorowanych przez konserwatorów zabytków.

Zakład wyposażony jest w nowej generacji obrabiarki i urządzenia, doświadczona kadra pracownicza i nowa technologia obróbki i wykończenia pozwala sprostać najbardziej wyrafinowanym wymaganiom i oczekiwaniom każdego klienta. Okna, drzwi wykonane są zgodnie z Aprobatą Techniczną ITB AT-15-6958/2006 systemu EUROLINE-2 z drewna sosnowego lub red meranti klejonego warstwowo.

Produkowane przez nas okna i drzwi wyceniane są bezpłatnie, bezpłatnie doradzamy i dokonujemy pomiarów.  Przy zakupie stolarki istnieje możliwość skutecznych negocjacji. Nasze okna i drzwi dowożą i montują przeszkoleni pracownicy naszej firmy.